Bazárek knih.cz Obchodní podmínky a informace

Obchodní podmínky a informace

Bazárek knih aneb Jaké knihy se tady najdou?

  • Rozhodně žánrově odpovídající tomuto webu
  • Použité jsou většinou čtené jenom jednou
  • Knihy sice starší ale nečtené (jako správný knihomol jsem nakupoval „na horší časy“ a vzhledem k věku, pokud by vláda dovolila tak i „na důchod“), které jsou tak označené jako „Nová“
  • Pokud je na knize přeci jen nějaká ta drobnější vada, je její stav označen jako „Známky použití“

Proč tenhle způsob?

  • Protože se do ceny nepromítne provize zprostředkovatele a není nutná žádná registrace

Pár poznámek:

  • Jako náhledy knih používám většinou obálky stažené z netu, protože je to jednoduší a rychlejší. Není ale problém na požádání zaslat reálné fotky jakékoli knihy, stačí napsat na adresu: henryweb@centrum.cz
  • Knihy lze zaslat přes Českou poštu nebo Zásilkovnu (pobočku lze vybrat před odesláním objednávky) nebo si je vyzvednout osobně.
  • Platbu lze uhradit předem bankovním převodem nebo dobírkou. V případě osobního odběru pak cash.
  • Při objednávce nad 499 korun českých je doprava zcela zdarma 😊

Objednávka zboží:
Seznam zboží na stránkách www.bazarekknih.cz je katalogem běžně dodávaného zboží.
K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží (v případě osobního odběru).

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží.

Ceny za dopravu a další poplatky:
Zásilkovna (na pobočku/výdejní box Zásilkovny): 69 Kč
Balíkovna (na pobočku Balíkovny): 65 Kč
Česká pošta (na adresu zákazníka): 99 Kč
Přirážka za dobírku: 29 Kč
Při objednávce nad 499 Kč doprava zdarma

Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků, a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení.

Zrušení objednávky:
Objednávku je možné zrušit pouze e-mailem: henryweb@centrum.cz

Zaslání zboží:

Dodací lhůta
Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době, poštou nebo jiným přepravcem, od zadání objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce.

Způsob dopravy
Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel, a to na území celé České republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám, aktuální ceník (výše) a také v nákupním košíku.

Způsob uhrazení ceny za zboží
Zákazník má několik možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit osobně při osobním odběru (Kralovice, PS), dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby nebo poukázáním kupní ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje.

Zásilka se zbožím obsahuje vždy doklad (fakturu).

Převzetí zboží
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Osobní odběr zboží
Pokud zákazník objednává zboží přes internet a odebírá ho osobně, dodavatel pouze potvrzuje, že zboží je pro zákazníka v provozovně rezervováno.

Zboží je zákazníkovi rezervováno po dobu 5 pracovních dnů od objednávky, pokud se dodavatel a odběratel nedohodnou jinak. Zákazník má právo si zboží před zaplacením prohlédnout. Objednávka se považuje za uzavřenou až zaplacením celé kupní ceny a převzetím zboží zákazníkem.

Kontakt:
Jindřich Střelec, Mírová 556, 331 41 Kralovice
e-mail: henryweb@centrum.cz, mob: 77osm4227pět5

Karta uživatele na Aukro.cz
hodnoceni Aukro